Çete liderine suikastın dehşet planı: Yine Karamelek çıktı…Villa emekli polisten Tecavüz talimatı

İtalya’ya kaçan çete lideri Barış Boyun ve çetesine ait 30 kişiye yönelik yapılan soruşturmada ilginç detaylara ulaşıldı. Tamamlanan soruşturmada Uğurcan Gündoğmuş ve Halil Ay arasında uyuşturucu tahsilatı yüzünden tartışma çıktı. Gündoğmuş, Ay ile yaşadığı husumet sebebiyle Barış Boyun tarafından kontrol edilen ‘Daltonlar’ çetesiyle iletişime geçti. ‘Daltonlar’ çetesinin iki lideri olan Bahadır Akdağ ve Beratcan Gökdemir ile görüşen uyuşturucu satıcısı Uğurcan Gündoğmuş ve Halil Ay arasında tartışma daha da gerildi. Ay, Gündoğmuş’a ağır küfürler etti. Olayın ardından Gündoğmuş, ‘Daltonlar’ çetesiyle birlikte Ay’ı öldürmek için plan yaptı.

İşte Benim Stilim yarışmacısı Gizem Karamelek

FENOMEN GİZEM KARAMELEK PLANA DAHİL EDİLDİ

‘Daltonlar’ liderlerinden Beratcan Gökdemir sevgilisi İşte Benim Stilim programıyla tanınan fenomen Gizem Karamelek’i suikast planına dahil etti. Gökdemir sevgilisi Karamelek’ten öldürmeyi planladıkları Halil Ay ile görüşmesini ve aracına takip cihazı yerleştirmesini istedi. Fenomen Karamelek sayesinde ‘Daltonlar’ çetesi ve Uğurcan Gündoğmuş, Halil Ay’ın her hareketini takibe aldı.

Bahadır Akdağ
Beratcan Gökdemir

Halil Ay’ı ve 3 arkadaşını Haliç Köprüsün’de sıkıştıran çete uzun namlulu silahlarla saldırıda bulundu. Olayda Halil Ay’ın yanında bulunan arkadaşı Cumali Aslan öldürüldü. Çeteler arasında karşılıklı çatışmaya dönen olayda çok sayıda kişi yaralandı. Olayın ardından yapılan incelemede Gizem Karamelek’in Halil Ay’ın aracında parmak izinin çıkmasının ardından polis ekipleri çetelere yönelik operasyonlar gerçekleştirdi.

DALTONLAR’IN YAKALANDIĞI VİLLAYI EMEKLİ POLİS KİRALAMIŞ

Yapılan operasyonlarda Daltonlar çetesi lideri Beratcan Gökdemir Gürcistan’a kaçarken Bahadır Akdağ Büyükçekmece’de bulunan kiralık bir villada yakalandı. Yapılan araştırmalar sonrası villayı kiralayan 2019’da emekli olan polis memuru Olcay Şentürk olduğu ortaya çıktı. Şentürk’ün villayı kardeşi Hüseyin Ş. adına kiraladıktan sonra Akdağ’a verdiği öğrenildi. Akdağ’ın yakalanmaması için emekli polis memuru Şentürk ile birlikte yolculuk yaptığı ortaya çıktı.

Halil Ay

HALİL AY FRANSA’DA ÖLDÜRÜLDÜ

Haliç Köprüsü’nde yaşanan silahlı çatışmanın ardından yaralanan Halil Ay Fransa’ya kaçtı. Ay’ı takip eden çetenin diğer elemanları Fransa’da kaldığı çiftlik evinde Ay’ı öldürdü.

GİZEM KARAMELEK 6 AĞUSTOS’TA TECAVÜZE AZMETTİRMEKTEN TUTUKLANMIŞ… O DÖNEMDE HALİL AY’I SUÇLAMIŞ

İşte Benim Stilim ile ünlenen Gizem Karamelek, erkek arkadaşıyla görüşmeye çalıştığı iddiasıyla Kübra Z. İsimli bir kadını zorla kaçırdığı da ortaya çıktı. Adeta suç makinesi olduğu öğrenilen fenomenin kaçırdığı kadını Çatalca’da bir villaya götürerek darp ettiği, uyuşturucu kullandırdığı ve yanında bulunan suç ortağı iki erkeğe ‘keyfinize bakın’ diyerek tecavüz talimatı verdiği öğrenildi.

Kübra Z.’nin kapatıldığı evden kaçmasının ardından ortaya çıkan olayda Fenomen Karamelek’in “Suç İşlemek Amacıyla Örgüt Kurmak ve Yönetmek, Suç İşlemek Amacıyla Kurulan Silahlı Suç Örgütü’ne Üye Olmak, Cebir, Tehdit ve Hile Kullanarak Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılmak, Nitelikli Cinsel Saldırı, Nitelikli Yağma, Uyuşturucu Madde İmalatı ve Ticareti Yapmak, Kasten Yaralama” suçlarından 6 Ağustos’ta 4. Sulh Ceza Hakimliği’nce tutuklanarak Marmara Cezaevi’ne yerleştirdi. Karamelek’in 19 ayrı suçtan sabıkası daha olduğu öğrenildi.

Yargılandığı davada Gizem Karamelek, Fransa’da öldürülen Halil Ay hakkında şunları söylemiş:

“Kimseye tecavüz etmeleri için talimat vermedim ve “Keyfinize bakın” şeklinde söylemlerde bulunmadım. Herhangi bir suç örgütüyle veya liderleriyle hareket etmiyorum. Bu olay dosyada ismi geçen Halil A’nın beni düşürmeye çalışmasıdır. Olayın nedeninin, tam lakaplarını bilmediğim ve Tik Tok’ta videolarını izlediğim çizgi film kahramanlarının adlarını almış (Daltonlar) grupla aralarındaki savaşa beni dahil etme çabası olduğunu düşünüyorum”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x